Kūno Lieknėjimo Tne Žiedas

liekn?jimą, svorio netekimas dietos mityba

Per 2016 m. - beveik 28 milijonus jav bandys numesti svorio, tam tikru momentu, bet nereikia kovoti dėl savo - SVEIKI! grožio redaktorius Nadine Baggott žiūri, kodėl jūs daugiau laimėti, todėl grupės pastangų. Ne Slimmeria mes specialiai paskirtas "bendravimo zonų" visiškai atsipalaiduoti. Jūsų bus paprašyta dėvėti patogią avalynę ar šlepetes ir laisvalaikio drabužiai visais laikais. Na, aš galiu grįžti prie savo senosios formos, jei noriu. Aš tiesiog reikia šiek tiek valios tai padaryti. Ir dabar, I ' m back on track: aš į bėgiojimas ir iš esmės daro daug vaikščioti pratimai sąsiauris svarų, lėtai keičia savo mitybos įpročius, bando sveikas maistas, panaikinti persivalgymas, sumažinus saldumynų ir angliavandenių, ir žiūrėti maistą galiu valgyti ir gėrimai aš geriu. Aš ne gauti rezultatai klausimą mėnesį, bet bent jau aš, tai daro teisingą kelią.

Kalbėti į kitą konsultantas apie mano svorio prieaugis ir nuostolis modelis. OMFG pažvelgti į tuos, atgal-riebalai. Yra 70kg nėra įdomus T. T Ji rodo man, kai iš visų natūralių produktų, aš gali imtis, kasdien, padeda deginti riebalus ir sumažinti svorį. Aš bandžiau juos tik mano antro mėnesio su Išraiškas! Lūžio Taško: Tai buvo, nes pora dydis 30 džinsus, kurie buvo trijų dydžių didesnis nei mano ankstesnis pora. Aš atsimenu, gulėti ant mano mamos lovos ir bando gauti juos susegamas - o aš pagaliau padariau - bet tada aš atlikti su mano dieta sūris, picos, sviesto ir vyno.
Vis dėlto, tai buvo tą dieną, kad aš supratau, ką aš turėjau padaryti kažką kitaip, arba tie džinsai būtų greitai paversti dydis 32s.

Gyvenimas yra absoliučiai zwariowany. Tėtis taksi, mokesčių deklaracijas, lankyti šeimos, mokyklos švenčių - visada yra KĄ! Rasti a grupės vietoje, kad jums tinka laikas ir vieta, kur jūs galite turėti man laiko ir patinka dalintis, kalbėti ir mokytis apie tai, kaip paversti savo kelionę į kažką ypatingo. Ji sakė:,, aš laimingas su mano svorio. Tai ne apie numerius ant svarstyklių, o riebalų nuostolių. Aš neprieštarausiu, kad pjovimo šiek tiek daugiau riebalų, sako, dar dvi procentų žemyn, bet aš nesu išleisti savo kūno spaudimą pasiekti. Jei tai atsitiks, tai atsitiks. Jei ne aš kiekis išlaikyti. Svarbu žinoti, kada sustoti, o ne leisti, riebalų nuostolių tapti svarbiausia jūsų gyvenime. Jūs galų gale trūksta gerų dalykų aplink tave".

Pirmą mėnesį, aš juos aplankė vieną kartą per savaitę. Cox buvau dar kovoja su kūdikiu, namų ruošos darbus ir doggies su Josh haha. Ei, Palani. Jūs galėsite dėvėti visą dieną, tačiau jūs galite jį naudoti arba netoli vandens. pero matigas pa din ulo ko, kad pernai bandžiau bankokas tabletes na naman. po to, kai ji sa rytą nagsikip dibdib ko, kaip ir nde ako makahinga. akala ko mamamatay na ako, sabi ko pramis po nde na ako iinom.

taigi, ayun..


.nkakatakot tlaga, pero nakakatempt kasi ang bilis ng poveikį. pero nakakatakot ang ilgalaikį poveikį. ačiū už šį postą mare, tama ka di bale ng mataba basta buhay. kesa seksualus nkp, dedo ka nman!

AD ZONE

Kaip numesti svorio nuo pilvo srities


Todėl kiekvieną kartą, kai svarstote kaip efektyviai numesti svorio

Mama: Tita yra miršta. Nustoti vartoti šių dietos tabletes. Mes įtariame, kad tai sukėlė jos vėžys. Žalioji arbata stimuliuoja širdies, pagalba virškinimą ir suteikia bendri "wake up" ryšio. Skatinti riebalų metabolization ir populiarus dietos ir lieknėjimas, bendra kūno detoksikacija, taip pat skatinti Žaliąją Arbatą gerti. Veiksmingumas: Trijų žmonių tyrimai parodė, kad gliukomananas, derinamas su sveika mityba, gali padėti žmonėms numesti 8-10 svarų (3.6-4.5 kg) svorio 5 savaites ( 28 ). Lūžio Taško: nors aš visada praleisti dalykų, pavyzdžiui, žaisti parke arba eiti į kiną su mano šeima, aš didžiuojuosi, kad mano svoris niekada neleido man dalyvauti bet kuris iš mano vaikų mokyklos funkcijas. Bet tada mano sūnaus mokykloje pavertė jos kietos kėdės nerimtas tie, ir pirmą kartą aš turėjau praleisti savo apdovanojimų ceremonija. Netrukus po to, aš negalėjo dalyvauti giminaičio laidotuves, nes aš žinojau, aš negalėjau dirbti ilgai vaikščioti tarp bažnyčios ir kapo.